MALAXA LİANXİAO Konik Kenar Ahşap Keski 25mm,Ahşap Saplı Keski, Ağaç İşleme Keski Oyma Aracı DIY Craft için

MALAXA LİANXİAO Konik Kenar Ahşap Keski 25mm,Ahşap Saplı Keski, Ağaç İşleme Keski Oyma Aracı DIY Craft için

Stokta
₺ 185.20
Malların:

KESKİN VE dayanıklı : Eğimli kenarlı ağaç işleme keski çok güzel, çok keskin ve tekrar keskinleşmesi çok kolay, kullanımı kolay.Ayrıca uzun süre kullanım için yeterince dayanıklıdırlar.YÜKSEK KALİTE : Yüksek sertlik ve aşınma direnci ile yüksek kaliteli yüksek mukavemetli çelik hassas dövme, yüzey yüksek,sıcaklık söndürme kullanarak.RAHAT TUTAMAK : Ahşap tutamak, kullanıcıların gücünü korumak için tasarlanmış, rahat tutuş için yumuşak elle iyi yapılmış ve sağlamdır.IDEAL HEDİYE : Keski aracı, koca, oğul, arkadaşlar, marangoz, DIY severler için ideal bir hediyedir.Bu yaygın inşaat, dekorasyon, oyma, ağaç işleme ve benzeri kullanılır.HİZMETİMİZ : Satış sonrası servis 24 saat içinde sunuyoruz,bu keskiyi kullanırken sorularınız varsa,lütfen bize bildirin,görüşleriniz için teşekkür ederiz.ürün Açıklamasıadı : Ahşap keskibıçak malzemesi : manganlı çelikkolu malzemesi : kayın Ürün uzunluğu : 290mm Net ağırlık : 254 gramşartname : 25mm ahşap keskiprofesyonel konik kenar keskilerimiz, uzun ömürlü performans için kaliteli, dövülmüş manganez bıçaklara sahiptir.Keskiler, maksimum kontrol için konturlu, rahat tutamaklara sahiptir.Rahat tutuş saplı ağaç işleme keski güvenlidir ve oymayı öğrenen herkes veya okulda ağaç işi öğrenen herhangi bir üniversite öğrencisi için idealdir.Marangozluk yapan herkes için de idealdir course.It inşaat, dekorasyon, oyma, ağaç işleme vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Dikkat : 1.Daima koruyucu gözlük kullanın ve dikkatli olun.2.Tüm aletleri çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.3.Kerestenin sıkıca kenetlendiğinden emin olun.4.İş için el aletinin doğru türünü ve boyutunu seçin.5.Keresteyi asla bıçağın önünde elinizle tutmayın.6. Boyut ayni ölçülür, hatalar olabilir.7. Farklı bilgisayar ekranları arasındaki kontrast ve renk parlaklığındaki farklılıklar nedeniyle, hafif renk farklılıkları kaçınılmazdır ve kalitenin bir parçası değildir.Paket içeriği : 1 adet *ahşap keski 25mm.

Karakterislikler

25mm wood chisel:
Our professional bevel edge chisels have good quality, drop forged manganese blades for long life performance. :
The chisels have contoured, comfortable handles for maximum control. :
The woodworking chisel with comfortable grip handle is safe and is ideal for anyone learning how to carve,or any college student who is learning wood work at school. Also ideal for anyone who is on a carpentry course. It is widely used in construction, decoration, carving, woodworking ect.:
Attention:
1.Always use protective eyewear and take care.:
2.Keep all tools out of the reach of children.:
3.Ensure timber is firmly clamped.:
4.Select correct type and size of handtool for work.:
5.Never hold timber with hand in front of blade.:
6. Size is measured in kind, there may be errors.:
7. Due to differences in contrast and brightness of colors between different computer screens, slight color differences are unavoidable and are not part of the quality.:
Package includes:
1 pcs *Wood Chisel 25mm

Ayrıca beğenebilirsiniz