HUIISUOC Taşınabilir Monitör 17.3 İnç Ultra İnce Taşınabilir Monitör bilgisayar ekranı Full HD 1080P IPS Ekran 178°Tam Görünüm.

HUIISUOC Taşınabilir Monitör 17.3 İnç Ultra İnce Taşınabilir Monitör bilgisayar ekranı Full HD 1080P IPS Ekran 178°Tam Görünüm.

Stokta
₺ 0.33
Malların:

1.Taşınabilir Monitör. 2.HDMI Kablosu. 3.Her iki tarafta USB-C Kablosu. 4.USB'den USB-C'ye Kablo. 5. 5 V3 A adaptörü. 6.Katlanır tutucu. 7.Deri kılıf (zaten monitörde kullanılır). 8.Taşınabilir monitör kullanım kılavuzu. 【1080 P FHD Taşınabilir Monitör】 17,3 inç taşınabilir monitör, sinyal ve güç iletmek için USB C kablosunu kullanabilir synchronously.It USB-C ve HDMI üzerinden bir dizüstü bilgisayara veya bilgisayara bağlanabilir,FHD 1080 P çözünürlük,178° geniş görüş açısı sağlar, tüm açılar açıkça görülebilir.Ekranda parlak noktalar, koyu lekeler veya başka sorunlar olmayacak, Filtre modu rahat bir görsel deneyim,kolay çalışma ve yaşam sağlamak için titreşimsiz teknoloji ile eşleştirilmiştir. 【Çoklu arayüz】 Dizüstü bilgisayar monitörü Çoklu arayüze sahiptir,şunları içerir : Mini HDMI,USB-C(Güç ve ekran), USB-C(DC Güç), Mikro USB.sinyalleri kayıpsız iletebilen,Çeşitli ihtiyaçları karşılamak için tek hatlı bağlantı,çoğaltma modu arasında geçiş yapmak kolay, uzatma modu, ikinci ekran,eğlence ve eğlence,iş ve ofis için farklı senaryolarla.ve Dizüstü bilgisayarınıza,Akıllı Telefonunuza,bilgisayarınıza,PS4,PS5, XBOX ONE veya Switch'inize kolayca bağlanabilir. 【Ultra ince Tasarım ve Dayanıklı Kalite】 Taşınabilir monitör eğlence,ofis ve yaşamınız için mükemmeldir.'Nin en ince kısmı sadece 0,3 inç,ağırlığı sadece 1,87 pound.Taşınabilir monitör, yüksek kaliteli metal malzemelerden yapılmıştır.Metal kaplama ve daha ince çerçeve, makine gövdesinin aşınma direncini artırmak için hassas bir metal doku ve daha yüksek mukavemetli bir işlem sunar. 【Çift Hoparlör】 Taşınabilir ekran,Dahili yüksek kaliteli hoparlörlere, orijinal ses üretimine sahiptir, profesyonel ses gibi şok edici görsel şölenin tadını çıkarır ve 3,5 mm ses arabirimi ile donatılmıştır.İster iş seyahatlerinde, ister seyahatte, film izlerken, müzik dinlerken veya oyun oynarken, en sevdiğiniz dinleme yöntemini seçebilirsiniz. 【Çoklu görüntüleme yöntemleri】 Bu ürün bir deri çanta ve katlanır tutucu ile donatılmıştır ve gövdenin arkasında duvara asılı bir delik vardır.Deri çanta PU deriden yapılmıştır,farklı açılar oluşturmak için katlanabilir ve kaplandıktan sonra ekranın çizilmesini önleyebilir.Katlanır tutucu, taşınabilir ekranı her yerde desteklemeniz için uygundur.Eşleşen vidalar, monitör koluna kolayca takılabilmesini sağlar, size çift ekranlı bir ekran sağlar.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz