LODFIBER E1MG-1G-BXU-20 Brokar Uyumlu 1000BASE-BX BıDı SFP 1310nm-TX / 1550nm-RX 20 km DOM Alıcı-verici

LODFIBER E1MG-1G-BXU-20 Brokar Uyumlu 1000BASE-BX BıDı SFP 1310nm-TX / 1550nm-RX 20 km DOM Alıcı-verici

Stokta
₺ 1.00
Malların:

E1 MG-1 G-BXU-20. 100 % Test Ana Kurulu için Epson TM-T88 IV TM-T88 IV TM-T88 V Yazıcı Parçaları. 1000 BASE-LX TX1310/RX1550nm 20 km alıcı-verici.LODFIBER E1 MG-1 G-BXU - 20 Brokar Uyumlu 1000 BASE-BX BıDı SFP 1310nm-TX/1550nm-RX 20km DOM Alıcı-verici %100 Brokar Uyumlu 1000 BASE-LX TX1310 / RX1550nm 20km alıcı-verici Özellikler : Parça Numarası : E1 MG-1 G-BXU-20 Form Faktörü : SFP Cihaz Tipi : Alıcı-verici modülü Uygulama : 1000 BASE-LX Veri Aktarım Hızı : 1 Gbps Dalga boyu : TX1310/RX1550nm Maksimum Mesafe : 20km Fiber Türü : SMF Bağlayıcı : Simplex LC Çalışma Sıcaklığı : 0~70 °C MSA SFP Spesifikasyonu ile uyumludur.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz