SEVEEZ Baca Egzoz Fanı Fanı, Baca Dumanı Tahliye Cihazı, Çatı Bacası Kaynaklı Taslak Duman Tahliye İndükleyici Fanlar, Paslanmaz

SEVEEZ Baca Egzoz Fanı Fanı, Baca Dumanı Tahliye Cihazı, Çatı Bacası Kaynaklı Taslak Duman Tahliye İndükleyici Fanlar, Paslanmaz

Stokta
₺ 3.33
Malların:

* Baca aksesuarları için çok uygundur.Baca kaynaklı çekiş fanı emiş üretir ve zayıf baca nedeniyle dumanın bacadan sorunsuz bir şekilde çıkamamasını önlemek için dumanın hızlı boşalmasına neden olur. * Baca Fanı, aralıklı çalışma için baca gazı sıcaklıklarının 575° F'yi ve sürekli çalışma için 482° F'yi geçmediği yerlerde kullanım içindir.Aksi takdirde, indüklenen çekiş fanı yanacaktır. * NOT-Ürünün çalışma voltajı 220 V'DİR (110 V-120 V voltaj, bir voltaj dönüştürücü ile donatılacağız) ve baca kaynaklı çekiş fanı, güç kaynağına bağlantı için telin iki ucu bırakılarak kullanılır. * Kurulumu kolay, çok sessiz, çoğu baca türü için uygundur ve kurulumu profesyonel teknisyenler gerektirmez.Duman sadece hızlı bir şekilde tahliye edilmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel performansa da sahiptir. * Güçlü soğutma fanları söz konusu olduğunda en sık karşılaşılan şikayetlerden biri, çok fazla ses çıkarmalarıdır.Neyse ki, salınımlı fanımız sessiz bir çalışma sağlar, böylece evinizin konforu söz konusu olduğunda ödün vermek zorunda kalmazsınız.Duman sorunlarını çözünelektrikli Taslak İndükleyici Fan, Şömineleri, Pizza Fırınlarını, Odun sobalarını Boşaltmaya Yardımcı olurşartname : Voltaj : 220 V ( 110 V-120 V voltaj, bir voltaj dönüştürücü ile donatılacağız) Güç;50 W/70 W/80 WRENK : resim renginot1. Evsel baca, indüklenmiş çekiş fanını benimser ve çıkış sıcaklığı 60 dereceyi geçmemelidir.Aksi takdirde, indüklenen çekiş fanı hasar görür.Güç kablosunu en az 0,5 kare bakır kabloya takın2. Takarken veya çıkarırken, elektrik çarpmasını önlemek için lütfen güç anahtarını kapatın.3. Duman tahliye cihazı ile arayüz su geçirmez yalıtım bandı ile sabitlenmelidir.4. Baca ile arayüzdeki kurulum sağlam olmalı ve en iyi etkiyi elde etmek için arayüz baca ile yakından entegre edilmelidir.5. İndüklenen çekiş fanı çalışmayı durdurduğunda, dumanın ortaya çıkmasına neden olan dumanın geri akışına dikkat edilmelidir.6. Duman tahliye cihazı bacaya yerleştirilir.Duman tahliyecisi yangın kaynağından 6 metreden daha uzakta olmalıdır, aksi takdirde indüklenen çekiş fanı yanacaktır.Baca sıcaklığı, güç kablosunun yalıtım katmanını yakamaz.Paket İncluded1 * İndüklenen taslak fan.

Karakterislikler

Voltage:
220V ( 110V-120V voltage, we will be equipped with a voltage converter)
Power;50W/70W/80W:
Color:
picture color
Note:
1. Domestic chimney adopts induced draft fan, and the outlet temperature should not exceed 60 degrees. Otherwise, the induced draft fan will be damaged. Install the power cord at least 0.5 square copper wire:
2. When installing or removing, please turn off the power switch to avoid electric shock.:
3. The interface with the smoke evacuator must be fixed with waterproof insulating tape.:
4. The installation at the interface with the chimney must be firm, and the interface must be closely integrated with the chimney to get the best effect.:
5. When the induced draft fan stops working, attention should be paid to the backflow of smoke causing smoke to emerge.:
6. The smoke evacuator is placed on the chimney. The smoke exhauster must be more than 6 meters away from the fire source, otherwise the induced draft fan will be burned. The temperature of the chimney cannot burn the insulation layer of the power cord.:
Package Included:
1 *Induced draft fan :

Ayrıca beğenebilirsiniz