RESHY Laboratuvar Ölçeği Hassas 100x0.001g 1mg Analitik Elektronik Denge Laboratuvarı Hassas Tartı Terazi 110V (100x0. 001g)

RESHY Laboratuvar Ölçeği Hassas 100x0.001g 1mg Analitik Elektronik Denge Laboratuvarı Hassas Tartı Terazi 110V (100x0. 001g)

Stokta
₺ 198.00
Malların:

1.Yüksek Doğruluk : Denge, yerleşik bir yüksek hassasiyet sensörüne sahiptir.İnce işçilik, yerleşik bir seviyeye, ayarlanabilir tesviye ayaklarına sahiptir.Okuma Hassasiyeti : 0.001 g. 2.Birçok Özellik : tartım fonksiyonu; dara fonksiyonu; sayım fonksiyonları; Seçilebilir tartım birimleri (g/ ct/ lb / oz 4 birim). 3.Büyük tartı tavası; büyük ekran; büyük yazı tipi; güzel görünüm, paslanmaz çelik tartı tavası, LCD ekran, veri okumak daha kolaydır. 4.Kaliteli Malzemeler : Korozyon önleyici paslanmaz çelik tartı tavası, sağlam ve dayanıklı, kabuk yeni ABS çevre koruma malzemesini benimser.Isıya dayanıklı ve anti-sonbahar.Yeni kaymaz mat tasarımı. 5.Tüm ürünler fabrikada kalibre edilir ve doğrudan kullanılabilir.Herhangi bir kalite sorunu için lütfen E-posta gönderin, bir yıl içinde ücretsiz olarak değiştireceğiz!. 1.Yüksek Doğruluk : Denge, yerleşik bir yüksek hassasiyet sensörüne sahiptir.İnce işçilik, yerleşik bir seviyeye, ayarlanabilir tesviye ayaklarına sahiptir.Okuma Hassasiyeti : 0.001 g. 2.Birçok Özellik : tartım fonksiyonu; dara fonksiyonu; sayım fonksiyonları; Seçilebilir tartım birimleri (g/ ct/ lb / oz 4 birim). 3.Büyük tartı tavası; büyük ekran; büyük yazı tipi; güzel görünüm, paslanmaz çelik tartı tavası, LCD ekran, veri okumak daha kolaydır. 4.Kaliteli Malzemeler : Korozyon önleyici paslanmaz çelik tartı tavası, sağlam ve dayanıklı, kabuk yeni ABS çevre koruma malzemesini benimser.Isıya dayanıklı ve anti-sonbahar.Yeni kaymaz mat tasarımı. 5.Tüm ürünler fabrikada kalibre edilir ve doğrudan kullanılabilir.Herhangi bir kalite sorunu için lütfen E-posta gönderin, bir yıl içinde ücretsiz olarak değiştireceğiz!.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz