WALNUTA Kamera Filtre Adaptör Halkası 77 ila 49 52 55 58 Lens Hizalama Halkası Büyük Çaplı Filtre Küçük lens adaptörü (Renk:

WALNUTA Kamera Filtre Adaptör Halkası 77 ila 49 52 55 58 Lens Hizalama Halkası Büyük Çaplı Filtre Küçük lens adaptörü (Renk:

Stokta
₺ 2.67
Malların:

1、Yüksek ışık geçirgenliği : Yüksek kaliteli ve katı optik cam malzeme kullanarak, bu filtre yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. 2、Çoğu kamera için uygundur : Bu harika bir fotoğraf aracıdır.Elde taşınabilir prizma, lensin odak uzaklığı ile sınırlı değildir ve herhangi bir kamerayla kullanılabilir. 3、Çoklu Kırılma Tasarımı : Fotoğraflarınızı çok yenilikçi hale getirebilir ve çoklu kırılma üretebilir.Bu lens filtresi ile karakterler, manzaralar, gece sahneleri vb. Sahnelerde daha beklenmedik teknikler kullanabilirsiniz. 4、İnce işçilik : Her tüketicinin elindeki cam filtrelerin arızalı veya hasarlı olmadığından emin olmak için fabrikadan çıkmadan önce cam filtrelerimiz tamamen kontrol edilir. 5、Eğlenceli Filtre : Filtre, fotoğraflarınızda serin bir kırılma efekti oluşturmak için bir fotoğraf pervanesi olarak kullanılabilir.Bu kaleydoskop filtresi ile bazı harika efektler yapabilirsiniz.Karakterler, manzaralar, gece sahneleri vb. Sahnelerde daha beklenmedik numaralar oynayabilirsiniz.Mermi noktaları : 1、yüksek ışık geçirgenliği : Yüksek kaliteli ve katı optik cam malzeme kullanarak, bu filtre yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir.2、Çoğu kamera için uygundur : Bu harika bir fotoğraf aracıdır.Elde taşınabilir prizma, lensin odak uzaklığı ile sınırlı değildir ve herhangi bir kamerayla kullanılabilir.3、Çoklu Kırılma Tasarımı : Fotoğraflarınızı çok yenilikçi hale getirebilir ve çoklu kırılma üretebilir.Bu lens filtresi ile karakterler, manzaralar, gece sahneleri vb. Sahnelerde daha beklenmedik teknikler kullanabilirsiniz.4、İnce işçilik : Her tüketicinin elindeki cam filtrelerin arızalı veya hasarlı olmadığından emin olmak için fabrikadan çıkmadan önce cam filtrelerimiz tamamen kontrol edilir.5、Eğlenceli Filtre : Filtre, fotoğraflarınızda serin bir kırılma efekti oluşturmak için bir fotoğraf pervanesi olarak kullanılabilir.Bu kaleydoskop filtresi ile bazı harika efektler yapabilirsiniz.Karakterler, manzaralar, gece sahneleri vb. Sahnelerde daha beklenmedik numaralar oynayabilirsiniz.Ambalaj listesi : 1 x Lens filtresinotlar : Aydınlatma efektleri ve çekim açıları nedeniyle, üründe renk farkı var, lütfen anlayın.Manuel ölçüm nedeniyle, ürün boyutunda tolerans vardır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz